Nasze Adrenalinium jest festiwalem wszelkich aktywności, mimo, że pierwsze edycje koncentrowały się wokół gór, teraz nie mieści się już w górskiej formule. Oglądamy najlepsze filmy nie tylko z festiwali górskich, ale i podróżniczych czy ekologicznych. Organizujemy spotkania  z ludźmi z pasją. W tym roku odwiedzi nas Monika Witkowska( Zdobywczyni Korony Ziemi), Krzysiek Starnawski( rekord świata w nurkowaniu głębinowym), para, która ma na koncie Wielki Szlak Himalajski, czekamy też na potwierdzenie od Gosi Wojtaczki(samotne przejście przez biegun południowy). To oczywiście nie wszyscy, ale w związku z odległym terminem, część osób nie jest w stanie się jeszcze zdeklarować.

Do tej pory odwiedził nas Krzysiek Wielicki, Piotr Pustelnik, Darek Załuski, Adam Bielecki i Agna Bielecka, Małek, Anna Czerwińska, Kaszlikowscy, Olek Doba, Janusz Gołąb, Jasiek Mela i wielu wielu innych fantastycznych ludzi.

Oprócz spotkań i filmów w kinie, co roku towarzyszy nam namiot, a w nim warsztaty dla dzieci, gra miejska, wydarzenia muzyczne i koncerty. W ubiegłym roku były to warsztaty prowadzone przez m.in. www.opowiadamyoswiecie.pl . Dzieci robiły własne świece i rozmawiały o znaczeniu pszczół, tworzyły mydełka, żonglowały, kręciły hula hopami. W tym roku stworzymy dla najmłodszych sekcję bębniarską, która zaprosi dzieci na specjalny bębniarski bal. Pod okiem GOPRu dzieci będa mogły się wspinać na dmuchanej ściance, a wraz Z Fundacją Golców uczestniczyć w koncercie najmłodszych.

Jak co roku zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie filmowym i fotograficznym. Główna nagroda to 1500 zł, nagrody rzeczowe, ufundowane przez naszych sponsorów. Prace o tematyce związanej z adrenaliną należy składać do 30 września. Szczegóły w zakładce KONKURSY.