Konkursy: fotograficzny i filmowy zakończone, ale już w tym momencie zachęcamy Was do przygotowania prac na kolejny konkurs w ramach FG ADRENALINIUM 2018.

Wszystkim tegorocznym uczestnikom konkursów dziękujemy za nadesłane prace, a zwycięzcom brawa

i gratulacje:)

Wszyscy, w których życiu jest obecna adrenalina i w dodatku potrafią to ująć w swoich kadrach fotograficznych lub/i filmowych – dla WAS kino Janosik ogłosiło dwa konkursy w ramach  Festiwalu Górskiego ADRENALINIUM  – 19-22 października 2017r.

Festiwal Górski „Adrenalinium”, organizowany przez Kino Janosik, to prawdziwie zbójnicka impreza dla miłośników górskich, wspinaczkowych i podróżniczych eskapad, ogólnie fanów pozytywnej adrenaliny. Październik zapowiada się zatem interesująco, bo oznacza spotkania z gośćmi znanymi ze swych wyczynów górsko-podróżniczych, najlepsze filmy górskie i warsztaty.

Jak co roku ogłaszamy również konkurs na najlepsze  filmy (w tym roku oprócz krótkich metraży można zgłaszać również pełnometrażowe filmy) i najlepsze fotografie, których tematem przewodnim jest oczywiście adrenalina. Liczymy na Waszą kreatywność, oryginalne podejście do tematu i  ciekawą formę prac.

Szczegóły regulaminowe oraz karty zgłoszeń są dostępne w zakładce KONKURS FILMOWY/ KONKURS FOTOGRAFICZNY. Czas nadsyłania prac do 4 września  2017 r.