W sobotę, 23 października, zaprosimy dzieci na warsztaty jogowe połączone z animacjami ze Studia Filmów Rysunkowych.

Godzina 13:00 warsztaty dla dzieci w wieku 3-5 lat (9 miejsc)
Godzina 13:30 Bolek i Lolek – sportowcy, Reksio taternik
Godzina 14:00 warsztaty dla dzieci w wieku od  6 lat  (10 miejsc)

Cena warsztatów 10 zł łącznie z projekcją bajek.
Bilety na bajkę 5 zł

WARSZTATY DLA DZIECI

Aktywne Szkraby – zajęcia z jogi z elementami integracji sensomotorycznej  dla dzieci, prowadzone przez Martę Przybyłko i Magdę Kubielas – Ziembę.

Marta Przybyłko
Absolwentka Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ciągle w ruchu z niespożytymi pokładami energii i motywacji do pracy. Od lat związana ze sportem – zarówno jako nauczyciel WF,  instruktor narciarstwa, pływania, fitness oraz jogi.  Ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć ruchowych dla dzieci– tysiące godzin wypracowanych jako nauczyciel w szkole oraz w wodzie i na stoku narciarskim.  Ciągle się samodoskonali i we wszystkim co robi dąży do perfekcji. Mama 3 córeczek Milenki, Martynki i Poli. Jej hobby to bieganie, pływanie, rolki oraz szycie i majsterkowanie.

Magda Kubielas –  Ziemba
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – kierunek: Zarządzanie z ukończoną specjalnością: Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie. Skończyła również Obsługę Ruchu Turystycznego. Od wielu lat pracująca w turystyce międzynarodowej, instruktor narciarstwa zjazdowego, jogi dla dzieci, wychowawca kolonijny oraz kierownik wycieczek. Skończyła kurs integracji sensorycznej.  Posiada nieocenione doświadczenie w pracy z dziećmi. Prywatnie mama Kai i Antosia. Aktywność fizyczna to jej pasja : rolki, narty, joga, rower, chodzenie po górach. Biegle porozumiewa się też w języku angielskim i niemieckim oraz komunikatywnie w języku chorwackim.