Festiwal

15. FESTIWAL GÓRSKI ADRENALINIUM (21-23.10)  i filmowe podsumowanie niezwykłych chwil.

Dziękujemy Wszystkim za wspaniałe emocje i zapraszamy znowu, za rok!

To było rewelacyjne, trzydniowe, kameralne wydarzenie filmowo – górskie z najlepszymi filmami podróżniczymi, gośćmi, panelami eksperckimi i koncertami.

Obecnością w tym roku zaszczycili nas osławiona podróżniczka – Elżbieta Dzikowska, reportażysta wojenny – Wojciech Jagielski, Jureccy, prowadzący blog „Świat naszymi oczami”, narciarz ekstremalny i paralotniarz – Peter Chrzanowski oraz chłopaki z beskidzkiego teamu, zdobywcy Broad Peak i K2 w 9 dni – Piotr Krzyżowski i Mariusz Hatala.

Na scenie muzycznej wystąpił – Bass Astral oraz kwartet Czerwi, który stworzył muzyczne widowisko do filmowych opowieści Marka Tomalika.
W tym roku część działań przenieśliśmy do namiotu oraz w plener. W ten sposób wzbogaciliśmy festiwal o warsztaty dla rodzin, stoiska lokalnych rękodzielników, plogging biegowy, stoiska animacji dla dzieci, prowadzone przez współpracujące z nami organizacje pozarządowe, GOPR, PTTK i marki.
Rozwijamy festiwal z dbałością o kontent merytoryczny oraz lokalny charakter.
Mamy nadzieję, że w ten sposób festiwal będzie nie tylko doskonałą marką regionu, ale i turystycznym magnesem dla Żywca i Podbeskidzia.