KONKURS FILMOWY

ARCHIWUM 2021

I wszystko już jasne.

Nasz Adrenalinowe Kozice w tym roku znalazły swoich właścicieli.

Z werdyktu Jury:

🥇 Złotą Kozicę i nagrodę w wysokości 3000 zł:
za wszystko, a w szczególności za umiejętność ukazania dynamiki i techniki jazdy na rowerze w górach wysokich otrzymuje film „CARPATI ROMANESTI” zrealizowany przez Mikołaja Walczewskiego.
🥈 Srebrną Kozicę i nagrodę w wysokości 2000 zł:
za dynamikę filmu i odczucie wysokiego poziomu adrenaliny otrzymuje film „WOODS & STONES” zrealizowany przez Marcina Matusznego.
🥉 Brązową Kozicę i nagrodę w wysokości 1000 zł:
za ukazanie związku miedzy pasją sportową, a pasją zawodową wykorzystując technikę operatorską na bardzo wysokim poziomie otrzymuje film „DROGA” zrealizowany przez Wojciecha Kozakiewicza.

Wyróżnienie oraz Nagroda Publiczności dla filmu „CARPATIA DIVIDE” zrealizowanego przez Cezarego Adamskiego za podjęcie trudu sfilmowania zmagań podczas wyścigu ultra.

Gratulujemy bardzo Zwycięzcom oraz wszystkim Twórcom, których filmy mogliśmy podziwiać. Dziękujemy!
Dziękujemy członkom Jury w składzie: Rafał Bałaś, Jakub Nowak i Olga Staszewska. 💛

Rafał Bałaś – na pytanie czym w ogóle zajmuje się w życiu, odpowiada że „górami”.
Biegacz górski, skialpinista, muzyk ludowy, organizator inicjatywy „Czyste Beskidy”. Działa wokół górskich pasji, tworząc z nich swoją codzienność.

Jakub Nowak – od lat związany z turystyką poprzez działalność w Polskim Towarzystwie Turystyczno-Krajoznawczym. Lubi nietypowe ujęcia filmowe i fotograficzne tatrzańskiej przyrody i krajobrazu. Z zawodu fizyk, matematyk. Upodobania filmowe horrory na dobrym poziomie.

Olga Staszewska – fotograf, miłośniczka gór i mama piątki dzieci. Ma za sobą trzy indywidualnie wystawy fotografii przyrodniczo-krajobrazowej, jej zdjęcia również brały udział w wystawach zbiorowych. Laureatka i zwyciężczyni konkursów fotograficznych. Wiceprezes Klubu Fotograficznego PTTK „Góry Bez Cenzury”, członek Żywieckiego Klubu Fotograficznego. Stypendystka programu Żywieckiej Fundacji Rozwoju „Żywiec z Pasją” w 2021 roku.

„Fotografia to moja pasja! Od dziecka marzyłam o aparacie, ciemni, obiektywach, ale dopiero trzy lata temu udało mi się podjąć działania w kierunku realizacji własnych pomysłów. Lubię robić zdjęcia ludziom, ale moje serce na zawsze jest oddane fotografii przyrodniczo-krajobrazowej, a szczególnie górom”


ARCHIWUM 2021
Były duże emocje i wzruszenia.

🥇 1 miejsce, ZŁOTĄ KOZICZKĘ ADRENALINIUM i nagrodę 3.000 zł – za przedstawienie innego oblicza adrenaliny i sposobu na to, jak sobie z nią radzić oraz zwrócenie uwagi na kwestię przełamywania barier mentalnych i systemowych otrzymuje film „NASZE GÓRY” zrealizowany przez KOBAS LAKSA

🥈 2 miejsce, SREBRNĄ KOZICZKĘ ADRENALINIUM i nagrodę 2.000 zł za bolesną prawdę, że życie to nieustanny proces otrzymywania i tracenia otrzymuje film „ARTUR GUMA” zrealizowany przez Agnieszka Korycka-Sobotka i Damian Bartoszek.

🥉 3 miejsce, BRAZOWĄ KOZICZKĘE ADRENALINIUM, nagrodę 1.000 zł oraz nagrodę publiczności za wysokie walory audiowizualne oraz podkreślenie, że sukces to efekt pracy grupowej otrzymuje film „RYSY SKY 24 H” zrealizowany przez Szczytografia i Roman Ficka.
Wyróżnienie dla filmu „ONE LAP RUN” zrealizowanego przez Marcina Matusznego za niezwykle plastyczny warsztat operatorski.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i uczestnikom serdecznie! 🧡💛💚💙

Filmy konkursowe  oceniało Jury w składzie:

Justyna Miodońska – filmoznawczyni i instruktorka fotografii, absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi na kierunku Realizacji Obrazu Filmowego i Telewizyjnego (2018) oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Filmoznawstwo i wiedza o nowych mediach (2020). Operatorka filmowa, filmoznawczyni, a także instruktorka fotografii portretowej oraz artystycznej. Stypendystka programu stypendialnego Żywieckiej Fundacji Rozwoju Stypendium z Pasją (edycja 2017/2018)

 

 

Jakub Marcjasz  – zajmuje się komunikacją liderów i firm. Trener umiejętności społecznych na ścieżce do zostania psychologiem. Wierzy w siłę empatii.

 

 

 

 

 

 

 

Michał Sobala – geograf, adiunkt w Instytucie Nauk o Ziemi na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego. Jego pasja, a zarazem zawodowe obowiązki wiążą się przede wszystkim z beskidzkim krajobrazem. Podczas podróżowania lubi zatrzymać się na chwilę, aby poczuć genius loci.

Oprócz zaprezentowania Waszych filmów na dużym, janosikowym ekranie czekają oczywiście nagrody pieniężne.

 

 


ZŁOTA KOZICZKA ADRENALINIUM – I nagroda dla najlepszego filmu
krótkometrażowego – nagroda o wartości 3 000 PLN
SREBRNA KOZICZKA ADRENALINIUM – II nagroda dla najlepszego filmu
krótkometrażowego – nagroda o wartości 2 000 PLN
BRĄZOWA KOZICZKA ADRENALINIUM – III nagroda dla najlepszego filmu
krótkometrażowego – nagroda o wartości 1 000 PLN
NAGRODA PUBLICZNOŚCI – nagroda rzeczowa od sponsorów

Ruszajcie w teren, telefony, kamery w dłoń i  czekamy na Wasze szalone, adrenalinowe, filmowe pomysły do 8 września 2021 r.
Karta zgłoszeniowa i regulamin poniżej.
Pozdrawiamy!

KARTA ZGŁOSZENIOWA
REGULAMIN KONKURSU

ARCHIWUM 2019

Filmy należy przesyłać do 10 września 2019. Po tym terminie zostanie ogłoszona lista  filmów zakwalifikowanych.

Konkurs jest podzielony na dwie kategorie:

  • konkurs filmów długometrażowych (od 40 minut)
  • konkurs filmów krótkometrażowych (do 39,59 minut)

Aby zgłosić film należy wypełnić zgłoszenie, przesłać skanem na adres biuro@kinojanosik.pl oraz przesłać plik w formacie MOV, MP4, DCP na nośniku lub do pobrania.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt pod nr 600 82 98 31. 

KONKURS FILMOWY ADRENALINIUM 2019
ZWYCIĘZCY:

W kategorii – film długometrażowy:

1. Miejsce 🥇 Złota Kozica Adrenalinium i nagroda 800 euro dla filmu „Free Solo”,  reż. Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi
Za podjęcie wyjątkowo wymagającego i odpowiedzialnego zadania filmowego, które mogło sie skończyć dramatycznie oraz za ukazanie zmagań bohatera zarówno ze skałą, jak i z samym sobą.

2. Miejsce 🥈 Srebrna Kozica Adrenalinium i nagroda 500 euro dla filmu: „Ostatnia góra”,  reż. Dariusz Załuski
Za szczere pokazanie kulisów wydarzeń, którymi swego czasu żyła cała Polska oraz interesujące ujęcie himalaizmu, nie tylko w kontekście heroizmu, ale również odmiennych postaw i osobistych ambicji.

3. Miejsce 🥉 Brązowa Kozica Adrenalinium i nagroda 200 euro dla filmu: „The Dawn Wall”, reż.  Josh Lowell i Peter Mortimer
Za przejmujący i kompleksowy obraz zmagań nietuzinkowego bohatera ze wspinaczkowymi i niewspinaczkowymi przeszkodami.

W kategorii – film krótkometrażowy

1. Miejsce 🥇 Złota Koziczka Adrenalinium i bon o wartości 1000 zł dla filmu: „Harda”, reż. Marcin Polar
Za ukazanie pasji samotnego człowieka we wnętrzu gór, oryginalne wizualnie i niemal sensoryczne pokazanie eksploracji jaskiń, maksimum efektów przy minimum filmowych środków oraz kontemplacyjny klimat.

2. Miejsce 🥈 Srebrna Koziczka Adrenalinium i nagrody rzeczowe dla filmu „Dziewiąty”, reż. Jakub Goździewicz i Miłka Raulin
Za wielopłaszczyznowe ukazanie himalaizmu, szczerość i osobistą perspektywę w opowiadanej historii, za pokazanie dążenia do wyznaczonych celów.

3. Miejsce 🥉 Brązowa Koziczka Adrenalinium i nagrody rzeczowe dla filmu „Base Jump z Salto Angel”, reż. Jan Wierzejski
Za odwagę i inspirowanie działań w rzadkiej dyscyplinie, za skondensowaną formę i siłę wyrazu.

Przyznana została również Nagroda Publiczności. 

Największe uznanie i najwyższą ocenę głosów publiczności otrzymał film pt.:  „The Dawn Wall”, reż.  Josh Lowell i Peter Mortimer

GRATULUJEMY WSZYSTKIM !!!! 🙂

JURY 2019 w składzie:

KASIA BIERNACKA – fotograf wyprawowy i outdoorowy oraz grotołaz, specjalizujący się w dokumentowaniu piękna podziemnego świata. Regularnie jeździ jako fotograf na międzynarodowe wyprawy naukowe, eksploracyjne i sportowe. Od 18 lat Kasia uczestniczy w międzynarodowym projekcie badającym drugi co do głębokości system jaskiń półkuli zachodniej. Rekreacyjnie uprawia bieganie, wspina się, jeździ na nartach, morsuje. Studiowała na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale Neofilologii, w Instytucie Romanistyki. Następnie rozpoczęła studia podyplomowe na Wydziale Geografii tej samej uczelni, w Instytucie Krajów Rozwijających się. Po rocznym pobycie na stypendium naukowym w Meksyku Kasia obroniła pracę dyplomową w języku hiszpańskim. Przez kilkanaście lat pracowała w prasie i wydawnictwach książkowych jako fotoedytor, najpierw w Gazecie Wyborczej i Dużym Formacie, a następnie w magazynie National Geographic Traveler. Od 7 lat Kasia współtworzy Festiwal Górski w Lądku Zdroju, gdzie jako Dyrektor Programu Filmowego jest odpowiedzialna za Konkurs Filmowy, polskie i światowe premiery oraz gości związanych z prezentowanymi filmami. Na co dzień zajmuje się także tłumaczeniem filmów o tematyce górskiej, podróżuje po Polsce z prezentacjami fotograficznymi oraz prowadzi zajęcia o poznawaniu świata i warsztaty edukacyjne dla dzieci.

MARZENA KOCUREK – filmoznawczyni, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Współtwórczyni i wykładowczyni Akademii Filmowej w Bielsku-Białej, pasjonatka podróży małych i dużych, fotografka-amatorka. Prezeska Stowarzyszenia Montaż, które od 10 lat przybliża kulturę filmową w Bielsku-Białej. Fanka kina dokumentalnego i koordynatorka bielskiej oraz krakowskiej edycji Objazdowego Festiwalu Filmowego Watch Docs Prawa Człowieka w Filmie. Od dziesięciu lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi (Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Fundacja Pozytywnych Zmian, Pracownia na rzecz Wszystkich Istot, fundacja Autonomia, fundacja Zróbmy.To). Działa w międzynarodowym ruchu Girls Rock Camp, którego celem jest zwiększenie liczby kobiet w muzyce rockowej. Czasami pisze o filmach, czasami o nich rozmawia. W każdej wolnej chwili rzuca wszystko i jedzie w Bieszczady.

 JAKUB NOWAK – związany z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym obecnie jako Wiceprezes Zarządu Głównego i Prezes Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu oraz z Towarzystwem Miłośników Ziemi Żywieckiej pomimo warszawsko-krakowskich korzeni (przezornie wychodzi „na zewnątrz” by nie narazić się żadnemu ze swych miast :).
Fizyk, astronom, matematyk, pedagog. Wolontariusz w projekcie Seti@home, czyli naukowych podstaw poszukiwania cywilizacji pozaziemskich. Z zamiłowania, ale także w ramach działalności społecznej turysta. Najczęściej wybiera turystykę górską oraz motorową.
Amatorsko fotografuje, uwielbia muzykę Chopina i dobrą retorykę (zwłaszcza debaty Oxfordzkie). Kinowo pasjonat horrorów, doceniający umiejętności budowania napięcia w filmie i zaskakiwania widza.


KONKURS FILMOWY ADRENALINIUM 2018
ZWYCIĘZCY:

W kategorii – film długometrażowy:

Złota Kozica Adrenalinium  dla filmu „Ostatni górale” reż. Filip Luft
Za malownicze ukazanie tradycji i zanikającego rzemiosła górali. Autentyczność i spójną opowieść, która wciąga i zmusza do zamyślenia.

Srebrna Kozica Adrenalinium dla filmu: „Dreamland. Film dokumentalny o Macieju Berbece”,  reż. Stanisław Berbeka
Za emocjonalną i osobistą opowieść o himalaiście, z którym chcielibyśmy się spotkać na szlaku życia. Ukazanie rozterek, poświęcenia bohatera, a jednocześnie próba oswojenia traumatycznego przeżycia rodziny Berbeków.

Brązowa Kozica Adrenalinium dla filmu: „Runcamino”, reż. Adrian Dmoch
Za szczere i osobiste ukazanie człowieka, wraz z jego słabościami, nadziejami i silną wolą dążenia do założonego celu

W kategorii – film krótkometrażowy

Złota Koziczka Adrenalinium dla filmu: „No trace Tatra – czyli pieszo wokół Tatr z Markiem Kamińskim”, reż. Bartek Solik
Za poruszenie niezwykle ważnej kwestii współistnienia ludzi i przyrody, w szerokim ujęciu. Za edukacyjne walory produkcji.

Srebrna Koziczka Adrenalinium dla filmu „Rower Roman”, reż. Michał Zieliński
Za świetny montaż,  pomysłowy scenariusz, ukazujący pasję w sposób nieoczywisty, nowoczesny.

Brązowa Koziczka Adrenalinium dla filmu „Splitbergen”, reż. Darek „Anioł” Engel
Za doskonałe zdjęcia, współgrające z nastrojową muzyką, za poetykę i minimalizm.

Przyznana została nagroda pozakonkursowa dla najmłodszego reżysera: Piotra Kruczka za film pt. „Wielki Wyścig”

Przyznana została również Nagroda Publiczności.

Największą ilość głosów publiczności otrzymał film pt.: „Rower Roman”, reż. Michał Zieliński

GRATULUJEMY!!!! 🙂


JURY KONKURSU FILMOWEGO 2018 W SKŁADZIE:

SEBASTIAN KAWA

Sebastian Kawa lata na szybowcach od 1988r kontynuując pasję lotnicza ojca. Zdobył dwadzieścia dziewięć medali mistrzostw świata i Europy, w tym 15 złotych z MŚ. Zanim zasiadł z sterami pływał na żaglówkach zdobywając medale w klasach Optymist, Kadet i „420”. Z zawodu lekarz. Jedyny człowiek na świecie, który przeleciał szybowcem nad Himalajami.  Z dumą podkreśla, że większość tytułów zdobył na polskich szybowcach a nowe rodzime konstrukcje, Diana 2 i GP 14 Velo, należą do najlepszych szybowców na świecie. W 2013 roku jako pierwszy człowiek na świecie wzniósł się ponad Himalajskim masywem Annapurny wykorzystując tylko zjawiska i energię atmosfery.Osiągając 9600m w Himalajach udowodnił, że zdobycie ME szybowcem jest możliwe.

SZYMON WRÓBEL

Magister politologii i komunikacji społecznej. Dziennikarz, 7 lat związany m.in. z krakowskim „Dziennikiem Polskim”,  jak również takimi magazynami jak „Lounge Magazyn”, „Move Out”. Zrealizował krótkometrażowy dokument  pt. „Kilka zdjęć o niezwykłej”, przypominający postać Władysławy Klinowskiej – pierwszej na Żywiecczyźnie osoby z orderem uśmiechu. W 2013 odbyła się premiera pierwszego dokumentu „Jego oczami”, który opowiada w nietypowy sposób historię ks. Józefa Tischnera. Jest również autorem książki pod tym samym tytułem. Na ekrany kin studyjnych oraz do emisji tv  trafił drugi dokument Szymona „Z domu…”.  W listopadzie 2017 planowana jest premiera jego nowego dokumentu.

PAWEŁ DUDASANYO DIGITAL CAMERA

Jak mówi o sobie: „Jestem miłośnikiem kina, który ceni sobie swobodę myślenia i wolność w wyrażaniu poglądów. Kocham zarówno góry, jak i morze, gdyż dają one możliwość czerpania przyjemności z naszej marnej egzystencji. Wewnętrznie jestem pełen sprzeczności, outsider, który kocha być wśród ludzi”.

Z Kinem Janosik jest związany od kilku lat, prowadząc Dyskusyjny Klub Filmowy
i prelekcje w ramach Programu KinoSzkoła.

teresa-cimala2Teresa Cimała

Prezeska Stowarzyszenia Paramus, pasjonatka fotografii reportażowej, poszukiwaczka odpowiedzi na pytanie „czym jest bressonowski decydujący moment?”.  Obserwacja ludzi, zdarzeń, zmieniającego się otoczenia i utrwalanie obrazów w kadrze jest dla niej fascynacją, wyznaczającą tor fotograficznej przygody. Jej fotografie  można było oglądać w czasie wystaw w Oświęcimiu, Żywcu, Frydku Mistku, Bielsku-Białej, Opavie. Urodziła się w Żywcu.

KONKURS FILMOWY ADRENALINIUM 2017

OTO ZWYCIĘZCY:

Oto nasi zwycięzcy w konkursie filmowym ! 

Film krótkometrażowy 1 miejsce: 🏆🥇
„Hardtail hucking 2.0” M. Matuszny,
 
Film długometrażowy 1 miejsce: 🏆🥇
„Happy Olo – Pogodna Ballada o Olku Dobie” K. P. Bogacz, M. Macuk
 
Gran Prix festiwalu: 🏆🥇
„Nie dojechać nigdy” B.Lisek
 
Nagroda Publiczności:
„Mama” W. Kozakiewicz

GRATULACJE!!!

Zamknęliśmy nabór do tegorocznego konkursu filmowego. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace – jesteśmy pod wrażeniem. W tym roku filmy konkursowe to kilka godzin filmowych na dużym ekranie. Lista filmów konkursowych w zakładce FILMY, a o tym, w czyje ręce wpadną nagrody zdecyduje

JURY KONKURSU FILMOWEGO W SKŁADZIE:

Szymon Wróbel

Magister politologii i komunikacji społecznej. Dziennikarz, 7 lat związany m.in. z krakowskim „Dziennikiem Polskim”,  jak również takimi magazynami jak „Lounge Magazyn”, „Move Out”. Zrealizował krótkometrażowy dokument  pt. „Kilka zdjęć o niezwykłej”, przypominający postać Władysławy Klinowskiej – pierwszej na Żywiecczyźnie osoby z orderem uśmiechu. W 2013 odbyła się premiera pierwszego dokumentu „Jego oczami”, który opowiada w nietypowy sposób historię ks. Józefa Tischnera. Jest również autorem książki pod tym samym tytułem. Na ekrany kin studyjnych oraz do emisji tv  trafił drugi dokument Szymona „Z domu…”.  W listopadzie 2017 planowana jest premiera jego nowego dokumentu.

 Karolina Malecka

Góralka z wyboru, artysta plastyk z urodzenia, przekonania i wykształcenia, mama z powołania, niespokojna dusza. Najbardziej cieszy ją gdy dzieciaki w szkole proszą o więcej, a  5letnia córka pyta w poniedziałek rano, czy w tym tygodniu mogłabym ją wreszcie zabrać w te Himalaje..

Michał Janów

Reżyser, scenarzysta. W 2010 ukończył reżyserię na Wydziale Radia i TV im K. Kieślowskiego UŚ.

Od tego roku można zgłaszać również filmy długometrażowe. Podzielcie się na dużym ekranie swoim spojrzeniem na adrenalinę. Zapraszamy:) Termin nadsyłania prac mija 11 września 2017 roku

regulamin Konkursu Filmowego 2017

KARTA_ZGLOSZENIA_film 2017 pl

zalacznik-nr-1-oswiadczenie

FILM CONTEST REGULATIONS – en

KARTA_ZGLOSZENIA_film 2017 en

JURY KONKURSU FILMOWEGO:

szymon-wrobelSzymon Wróbel

Dziennikarz, 7 lat związany m.in. z krakowskim „Dziennikiem Polskim”. Dla platformy „Orange” wymyślił i realizował programy, „Czego słuchają gwiazdy?” i „Start”. W TVP3 pracował przy takich programach jak „Pokolenie UE” i „Kraków dla pocztujących”. Pracował również przy produkcji programu „Mam Talent”.  W 2013 odbyła się premiera pierwszego dokumentu Szymona „Jego oczami”, który opowiada w nietypowy sposób historię ks. Józefa Tischnera. Jest również autorem książki pod tym samym tytułem, która 13 września 2014 roku trafiła do księgarń w całej Polsce i za granicą…

Karolina Malecka

Góralka z wyboru, artysta plastyk z urodzenia, przekonania i wykształcenia, mama z powołania, niespokojna dusza. Najbardziej cieszy ją gdy dzieciaki w szkole proszą o więcej, a  5letnia córka pyta w poniedziałek rano, czy w tym tygodniu mogłabym ją wreszcie zabrać w te Himalaje..

Michał Janów

Reżyser, scenarzysta. W 2010 ukończył reżyserię na Wydziale Radia i TV im K. Kieślowskiego UŚ.


ADRENALINIUM 2016

Zwycięzcy tegorocznego konkursu:

Miejsce 3 – „One Day” – D. Tyc, M. Kawalec

Miejsce 2 – „Australia Express” – M. Zieliński

Miejsce 1 – „Via ferrata Schwitzerlandnd” – G. Buława

GRALUJEMY!!!

W tym roku do konkursu filmowego zakwalifikowały się następujące filmy:

BLOK I (21.10 godz. 17:00)

„Ain’t another mountain movie”/ Sz. Karpiński, T. Kruk, M. Peringer/  4,59 min

„Elba”/ D.Osojca, M.Osojca/ 6,09 min

„Via ferrata Schwitzerlandnd”/G. Buława/  4,58 min

BLOK II (22.10 godz. 16:45)

“Eurotrip 2016”/ M. Matuszny, J.Kocjan/ 2,01 min

„Kiss Land1.0”/ Z. Białek/ 1,17 min

„One Day”/ D.Tyc, M.Kawalec/ 1,36 min

„Siecka”/ G. Gałuszka, A. Łukańko/ 1,22 min

„Hochkonig”/J.Włoch, P. Tomiczek/ 3,24 min

„River Trails Trip”/D. Jaskółka, K. Pszczółka/ 4,55 min

BLOK III (23.10 godz. 15:00)

“Quad riding(Kawasaki KFX  450)Dawid Pach”/ D. Pach/ 4,25 min

„Australia Express”/ M. Zieliński/  4,02 min

“Rysy dla każdego”/ A. Chrapkiewicz- Gądek, Sz. Gądek/ 4,13 min

TEGOROCZNE NAGRODY TO:
I nagroda – 1500 zł
II nagroda – 1000 zł w bonie od jednego z naszych partnerów i fundatorów nagród marki Viking+ nagroda rzeczowa
III nagroda – nagroda rzeczowa: III nagroda-  zestaw:
– BON na zakupy o wartości 300 zł
– śpiwór NEVERLAND o wartości 129 zł
– zestaw kubków termicznych o wartości 88 zł od marki Neverland i sieci sklepow Sportmaster

JURY KONKURSU FILMOWEGO:

szymon-wrobelSzymon Wróbel

Dziennikarz, 7 lat związany m.in. z krakowskim „Dziennikiem Polskim”. Dla platformy „Orange” wymyślił i realizował programy, „Czego słuchają gwiazdy?” i „Start”. W TVP3 pracował przy takich programach jak „Pokolenie UE” i „Kraków dla pocztujących”. Pracował również przy produkcji programu „Mam Talent”.  W 2013 odbyła się premiera pierwszego dokumentu Szymona „Jego oczami”, który opowiada w nietypowy sposób historię ks. Józefa Tischnera. Jest również autorem książki pod tym samym tytułem, która 13 września 2014 roku trafiła do księgarń w całej Polsce i za granicą…

jakub marcjaszJakub Marcjasz
Dziennikarz Dziennika Zachodniego. Miłośnik górskich wędrówek i wszelkich programów kulinarnych.

SANYO DIGITAL CAMERAPaweł Duda
Jestem miłośnikiem kina, który ceni sobie swobodę myślenia i wolność w wyrażaniu poglądów. Kocham zarówno góry, jak i morze , gdyż dają one możliwość czerpania przyjemności z naszej marnej egzystencji. Wewnętrznie jestem pełen sprzeczności, outsider, który kocha być wśród ludzi.